logo mówiąca strona internetowa
grafika

Prąd mój bezpieczny przyjaciel

Program edukacyjny „Prąd – mój bezpieczny przyjaciel” wpisuje się w wieloletnią tradycję działań skierowanych do dzieci
i młodzieży.

Energia wyobraźni

Szósta edycja konkursów edukacyjnych zakończona.  WIĘCEJ

Dbajmy o bociany!


Wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny zaczyna się w naszym kraju oczekiwanie na wielki powrót. Nie chodzi jednak o powrót naszych rodaków z Wielkiej Brytanii, ale o przylot bocianów, które na stałe już wpisały się w polski krajobraz. WIĘCEJ


Dla Klienta Taryfa Kontakt Informacje o wyłączeniach

Komunikaty


PGE ZEW-T Dystrybucja Sp. z o.o. Liderem Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości

03.07.08


Warszawa, 1 lipca 2008r.

W dniu 20 czerwca 2008r., pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, w ramach Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości odbyło się II Forum Gospodarcze „Mazowsze – Perspektywy rozwoju”. W Programie uczestniczyła ZEW-T Dystrybucja Sp. z o.o. jako jeden z partnerów przedsięwzięcia.

Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości ma na celu wspieranie i budowanie współpracy gospodarczej, tworzenie warunków do partnerstwa, wymianę poglądów i doświadczeń oraz umożliwienie zaprezentowania możliwości firm. Jest przedsięwzięciem kształtującym wizerunek Mazowsza jako regionu o wyjątkowym potencjale, tworzącym klimat dla innowacyjności i przedsiębiorczości.

II Forum Gospodarcze „Mazowsze – Perspektywy rozwoju” miało miejsce w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego. Wzięły w nim udział instytucje, organizacje skupiające przedsiębiorców oraz firmy związane z regionem. PGE ZEW-T Dystrybucja Sp. z o.o. zaprezentowała ofertę na stanowisku firmowym, na którym do dyspozycji uczestników Forum była kadra inżynierska, udzielająca informacji dotyczących działalności Spółki i jej udziału w projektach związanych rozwojem przedsiębiorczości na terenie Mazowsza. Zainteresowanie materiałami przygotowanymi przez Spółkę było bardzo duże, a nawiązane kontakty będą rozwijane.

Podczas uroczystej gali podsumowującej Forum Prezes Spółki Wojciech Lutek odebrał okolicznościową statuetkę oraz dyplom potwierdzające nadanie PGE ZEW-T Dystrybucja tytułu Lidera Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Organizatorzy Programu planują od września cykl konferencji subregionalnych w kilku miastach województwa mazowieckiego. Wezmą w nich udział również przedstawiciele PGE ZEW-T Dystrybucja Sp. z o.o., który jest znaczącym partnerem w wielu projektach realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego i inwestorów prywatnych.

Zaproszenie do udziału w Programie spółki wchodzącej w skład Polskiej Grupy Energetycznej jest potwierdzeniem potencjału holdingu i znaczenia działalności PGE ZEW-T Dystrybucja Sp. z o.o. dla Mazowsza. Statuetka i tytuł Lidera Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości są wymiernym dowodem uznania za dotychczasowe osiągnięcia i mobilizacją do dalszych działań na rzecz dynamicznego rozwoju regionu

Siteimpulse

PGE Dystrybucja Warszawa - Teren Sp. z o.o. - wszelkie prawa zastrzeżone. Patronat: czartery jachtów w Chorwacji newsletter Zamów newsletter