logo mówiąca strona internetowa
grafika

Prąd mój bezpieczny przyjaciel

Program edukacyjny „Prąd – mój bezpieczny przyjaciel” wpisuje się w wieloletnią tradycję działań skierowanych do dzieci
i młodzieży.

Ogłoszenie o zamianie akcji

Zarząd Spółki PGE Energia S.A. informuje o przystąpieniu do zamiany akcji spółek konsolidowanych na akcje spółki konsolidującej WIĘCEJ

Dbajmy o bociany!


Wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny zaczyna się w naszym kraju oczekiwanie na wielki powrót. Nie chodzi jednak o powrót naszych rodaków z Wielkiej Brytanii, ale o przylot bocianów, które na stałe już wpisały się w polski krajobraz. WIĘCEJ

Energia wyobraźni

Szósta edycja konkursów edukacyjnych zakończona.  WIĘCEJ


Dla Klienta Taryfa Kontakt Informacje o wyłączeniach

Komunikaty


PGE Dystrybucja Warszawa - Teren Partnerem Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości Mazowsze - Perspektywy rozwoju 2009

03.09.09

Pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego odbyło się 19 czerwca w Warszawie III Forum Gospodarcze „Mazowsze – Perspektywy rozwoju 2009”, organizowane w ramach Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości przez Mazowiecki Serwis Gospodarczy. PGE Dystrybucja Warszawa - Teren została uhonorowana okolicznościową statuetką oraz certyfikatem Partnera Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości.


Pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego odbyło się 19 czerwca w Warszawie III Forum Gospodarcze „Mazowsze – Perspektywy rozwoju 2009”, organizowane w ramach Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości przez Mazowiecki Serwis Gospodarczy. PGE Dystrybucja Warszawa - Teren została uhonorowana okolicznościową statuetką oraz certyfikatem Partnera Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości.  

Program Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości ma na celu wspieranie i budowanie współpracy gospodarczej, tworzenie warunków do partnerstwa oraz wymiany poglądów i  doświadczeń. Jest przedsięwzięciem kształtującym wizerunek Mazowsza jako regionu o wyjątkowym potencjale, tworzącym klimat dla innowacyjności i przedsiębiorczości.

            PGE Dystrybucja Warszawa - Teren uczestniczyła w Programie jako jeden ze strategicznych partnerów przedsięwzięcia. Tradycyjnie już III Forum Gospodarcze zorganizowano w salach Pałacu Kultury i Nauki. W Konferencji licznie wzięli udział przedstawiciele instytucji i organizacji skupiających przedsiębiorców oraz firmy związane z regionem. Naszą Spółkę reprezentowała fachowa kadra inżynierska, udzielając informacji dotyczących działalności Operatora Systemu Dystrybucyjnego i naszego udziału w projektach związanych rozwojem przedsiębiorczości na terenie Mazowsza. Tematyka tegorocznego spotkania była bardzo szeroka, a dominującymi tematami były: Strategia Rozwoju Województwa Mazowieckiego, Dotacje UE w perspektywie finansowej 2007-2013, EURO 2012 - możliwości dla przedsiębiorców i samorządowców, Partnerstwo Publiczno Prywatne. 

            Organizatorzy Programu planują od września cykl konferencji subregionalnych w kilku miastach województwa mazowieckiego. Zapewne w Ostrołęce i Siedlcach wezmą w nich udział również przedstawiciele PGE Dystrybucja Warszawa - Teren, która jest znaczącym partnerem w wielu projektach realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego i inwestorów prywatnych. 

            Zaproszenie do udziału w Programie jednego z Operatorów Systemu Dystrybucyjnego Polskiej Grupy Energetycznej jest potwierdzeniem potencjału holdingu i znaczenia działalności energetyków dla poszczególnych regionów Polski, w tym wypadku Mazowsza. Statuetka i tytuł Partnera PPRP są wymiernym dowodem uznania za dotychczasowe osiągnięcia i mobilizacją do dalszych działań na rzecz dynamicznego rozwoju regionu.

 

 

Opracowanie:

Wydział Informacji i Promocji

PGE Dystrybucja Warszawa – Teren Sp. z o.o.

Siteimpulse

PGE Dystrybucja Warszawa - Teren Sp. z o.o. - wszelkie prawa zastrzeżone. Patronat: czartery jachtów w Chorwacji newsletter Zamów newsletter